PSdeG – PSOE Provincial

PRESIDENTE: MIGUEL FERNÁNDEZ MÉNDEZ

SECRETARIO XERAL: JOSÉ TOMÉ ROCA

VICESECRETARIO XERAL: XOSÉ MARÍA ARIAS FERNÁNDEZ

SECRETARIA DE ORGANIZACIÓN: Mª DEL PILAR GARCÍA PORTO

SECRETARIO DE ACCIÓN ELECTORAL: EDUARDO VIDAL BAAMONDE

SECRETARIO DE NOVAS TECNOLOXÍAS: MIGUEL CALOTO CONDE

SECRETARIA DE MULLER E IGUALDADE: MARINA RAMUDO GRAÑA

SECRETARIO DE POLÍTICA ECONÓMICA E EMPREGO: PABLO RIVERA CAPÓN

SECRETARIA EXECUTIVA: MARTA LÓPEZ ABELEDO

SECRETARIA DE COMUNICACIÓN, PARTICIPACIÓN E REDES SOCIAIS: ALICIA

CARBALLEDO PORTELA

SECRETARIO DE INFRAESTRUTURAS E MOBILIDADE: FRANCISCO CAJOTO

CASERÍO

SECRETARIA EXECUTIVA: IRASEMA LÓPEZ LÓPEZ

SECRETARIO DE SEGURIDADE E EMERXENCIAS: JOSÉ MANUEL GONZÁLEZ

PARDO

SECRETARIO DE MEDIO RURAL: ROBERTO FERNÁNDEZ RICO

SECRETARIA EXECUTIVA: PAULA CAMPO BARRAL

SECRETARIA DE TURISMO E RUTAS XACOBEAS: MARISOL REY YÁÑEZ

SECRETARIA DE XUVENTUDE: SABELA THAIS SANJURJO VARELA

SECRETARIO EXECUTIVO: JAVIER LÓPEZ ROJO

SECRETARIO DE ENSINO E UNIVERSIDADE: MIGUEL VILAR RIVAS

SECRETARIO DE INNOVACIÓN, CIENCIA E DESENVOLVEMENTO

TECNOLÓXICO: JOSÉ MANUEL LÓPEZ TORRE

SECRETARIA EXECUTIVA: PILAR SAAVEDRA MORANDEIRA

SECRETARIA EXECUTIVA: CARMEN MACÍA RODRÍGUEZ

SECRETARIO DE DEREITOS LGTBI: MAURICIO REPETTO MORBÁN

SECRETARIO EXECUTIVO: REMIGIO LENCE PALLÍN

SECRETARIO DE TRANSICIÓN ECOLÓXICA: DANIEL PIÑEIRO VILLARES

SECRETARIO DE MEDIO AMBIENTE: ROBERTO GARCÍA PERNAS

SECRETARIO EXECUTIVO: JAIME CANCIO RODRÍGUEZ

SECRETARIA EXECUTIVA: ARANTXA INCERA ARES

SECRETARIO DE RELACIÓNS INSTITUCIONAIS: CELESTINO RODRÍGUEZ

POMBO

SECRETARIA EXECUTIVA: LAURA BURGUÉ FERNÁNDEZ

SECRETARIO DE PARTICIPACIÓN E MILITANCIA: CARMEN VEIGA RODRÍGUEZ

SECRETARIA DE PATRIMONIO E TRADICIÓNS: ANA CANTO RODRÍGUEZ

SECRETARIA EXECUTIVA: MARÍA JOSÉ VALES GARALOCES

SECRETARIA DE POLÍTICA MUNICIPAL: SILVIA RODRÍGUEZ DÍAZ

SECRETARIA DE BENESTAR, DEPENDENCIA E DISCAPACIDADE: MAYRA

GARCÍA BERMÚDEZ

SECRETARIO EXECUTIVO: DAVID RODRÍGUEZ NOVO

SECRETARIO DE PROGRAMAS, ESTUDOS E ANÁLISES: JOSÉ ÁNGEL

FERNÁNDEZ CARRÍN

SECRETARIO DE XUBILADOS E PENSIONISTAS: CARLOS PEREIRA FERNÁNDEZ

SECRETARIO EXECUTIVO: FRANCISCO OTERO BESTEIRO

SECRETARIA DO MAR: MARÍA LUJÁN RAMOS BEN

SECRETARIO EXECUTIVO: JOSÉ TELLADO FERNÁNDEZ

SECRETARIO EXECUTIVO: RAMIRO FERNÁNDEZ REY

SECRETARIA DE POLÍTICA SOCIAL E MIGRACIÓN: SUSANA FERREIRO

VÁZQUEZ

SECRETARIO DE INDUSTRIA: JOSÉ LUIS LOSADA FERNÁNDEZ

SECRETARIO EXECUTIVO: JAIME GONZÁLEZ DEL RÍO

SECRETARIO DE SANIDADE: MIGUEL RODRÍGUEZ LOIS

SECRETARIO DE PROMOCIÓN DO TERRITORIO E RETO DEMOGRÁFICO:

HORACIO ROUCO FERRO

SECRETARIO EXECUTIVO: MIGUEL COUTO ALONSO

SECRETARIA DE FORMACIÓN E CULTURA: MARINA DOUTÓN RAJO

SECRETARIA DE DEPORTE: MARTA GARCÍA REY

SECRETARIO EXECUTIVO: ROBERTO PRADO DÍAZ

COMITÉ DE ÉTICA

PRESIDENTE: JOSÉ LÓPEZ OROZCO

MARÍA DOLORES VIEIRO NÚÑEZ

DANIEL CASTRO GARCÍA

ELBA VELEIRO FERNÁNDEZ

ARGELIO FERNÁNDEZ QUEIPO